מרתון Winner טבריה ה - 37

1

המרתון האיכותי ביותר המתקיים בארץ, במסלול נוח, המתחיל ומסתיים בטבריה, ועובר לאורך חופה הדרומי של הכנרת ובנופיה הקסומים עד עין-גב ובחזרה


 

עיריית טבריה ואיגוד האתלטיקה בישראל שמחים להזמינך להשתתף במרתון ווינר טבריה הבינלאומי ה-37 המתקיים כאליפות ישראל הפתוחה.
 
זהו המרתון האיכותי ביותר המתקיים בארץ, במסלול נוח, המתחיל ומסתיים בטבריה, ועובר לאורך חופה הדרומי של הכנרת ובנופיה הקסומים עד עין-גב ובחזרה.בשנת 2012 נקבע שיא מסלול חדש למרתון גברים 2:07:30 שע', ורצים רבים מהארץ ומחו"ל שיפרו את הישגיהם האישיים.
 
אנו רואים אירוע זה בחשיבות עליונה ולכן החלטנו להתמקד במקצה מרתון ביום האירוע, ועל כן נעשה את כל המאמצים בכדי לקיים מרתון איכותי במיוחד העולה ברמתו על כל קודמיו ולאפשר לכם, הרצים, לקבל את המירב וליהנות מחוויית מרתון מיוחדת במינה.
 
כמיטב המסורת, סביב המרתון יתקיים הפנינג ספורטיבי שלם, במרכזו המירוץ המסורתי ל-10 ק"מ, אשר יוזנק כ-20 דקות לאחר הזנקת המרתון והמשתתפים ירוצו בחלק מהמירוץ - בחופים ברניקי ושקמים - על קטע משביל סובב כנרת שנסלל לאחרונה ממש על שפת האגם. איגוד ערים כנרת שמח לארח את משתתפי המרתון בחופיו, ונערך עם עמדות חלוקת מים ומוסיקה להנאת הרצים. עוד בהפנינג דוכני מכירה במחירים מוזלים וכמובן ערב הפסטה אשר יתקיים ערב המרתון בשעה 18:30.
 
נשמח לראות אתכם, הרצים, יחד עם בני משפחותיכם, המעודדים, משתתפים באירוע הספורט הבינלאומי העממי והתחרותי הגדול בארץ! הועדה המארגנת של מרתון ווינר טבריה מתכננת לעבור את יעד 3000 הרצים במרתון ווינר טבריה 2013.
Ver 16.8.1  |  Znook by Prodonet  |  2006-2019 צור קשר