אולטרה מרתון סובב עמק 2013

1

מרוץ שטח אתגרי עם מקצי ריצה ורכיבה, אשר יתקיים כולו בשטח, באיזור הרי מנשה המרהיבים, תוך ריצה בנחלים, וואדיות ועלייה על פסגות הרים אשר משקיפים על נוף העמק כולו.


"אולטרה מרתון סובב עמק" הינו מירוץ אשר קם מתוך רעיון לקדם ריצות שטח, חיבור אל הטבע ושמירה על איכות הסביבה.

חברי הצוות שיזמו את המירוץ הינם כולם חברי קיבוץ הזורע אשר עוסקים בפעילות ספורטיבית באופן שוטף כגון ריצה ורכיבה על אופנים.
מתוך השתתפותנו במירוצים ובתחרויות שונות יזמנו והקמנו את "אולטרה מרתון סובב עמק".
הצוות עצמו מתכנן ועובד חודשים ארוכים לפני המירוץ עצמו וביום המירוץ ישנם לא פחות מ – 200 מתנדבים (חברי קיבוץ הזורע) אשר עומדים בתחנות השונות על מנת לעזור ולהנעים את זמנם של האתלטיים.

מטרתנו היא להפיק ולהפעיל את "סובב עמק" בכל שנה וליצור מסורת ארוכת שנים של מירוץ איכותי זה.
המירוץ מתקיים בשטח באזור הביוספרי של הרי מנשה, המירוץ עובר בוואדיות, חוצה עמקים ועולה גם להרים לנקודות המשקיפות על כל העמק.
"אולטרה מרתון סובב עמק" רואה חשיבות רבה בהקניית ערכים בדור ההמשך (ילדנו) לעיסוק בספורט ולכן בחלק מהמקצים ההשתתפות מותרת החל מגיל 10.
במירוץ עצמו ישנם כמה מקצים של ריצה וכמה מקצים ברכיבה, המקצים הינם במרחקים שונים ושוב מתוך המחשבה שכל אחד יוכל למצוא את המרחק שמתאים לו על מנת להשתתף במירוץ.
מרוץ אולטרה מרתון "סובב עמק" הינו מירוץ אשר רואה חשיבות רבה במעורבות חברתית ובעשייה למען הקהילה, מתוך תפיסה זו אנו רואים את עצמנו מחויבים לקהילה בה אנו פועלים.
מירוץ "אולטרה מרתון סובב עמק" הינו מירוץ ללא מטרות רווח, במטרה לקדם ריצות ארוכות, חיבור אל הטבע ואיכות סביבה.

מירוץ "סובב עמק" הינו מירוץ "ירוק" אשר מעודד שמירה ודאגה לטבע ומקפיד לשמור על סביבה נקיה.

תקנון השתתפות
Ver 16.8.1  |  Znook by Prodonet  |  2006-2019 צור קשר