גלגלי אהבה 2014

1

גלגלי אהבה הינו מסע אופניים שנתי בן חמישה ימים, לגיוס תרומות למען ילדי בית החולים אלי"ן בירושלים. במסע משתתפים מאות רוכבים ומתנדבים מהארץ ומרחבי בעולם. בנוסף, מתקיים מסלול גלגאלין חד-יומי.

 
איך מחברים רכיבה למעשים טובים? 
גלגלי אהבה הינו מסע אופניים שנתי בן חמישה ימים עם מסלולים המתאימים הן לרוכבי כביש והן לרוכבי אופני הרים במגוון רמות רכיבה. מטרת המסע היא גיוס תרומות למען ילדי בית החולים אלי"ן בירושלים. זה אירוע צדקה הבינלאומי הספורטיבי השנתי הגדול והמורכב ביותר בישראל, בו משתתפים מאות רוכבים ומתנדבים מהארץ ומרחבי בעולם בחמישה מסלולי רכיבה שונים. בנוסף, מתקיימת רכיבה חד-יומית ("מסלול גלגאלין").

 
מעוניינים להצטרף, לרכוב, ולגייס למען המטרה? הצטרפו לגלגלי אהבה!


חמישה ימי רכיבה בכביש או בשטח: 9-13 בנובמבר 2014

מסע גלגלי אהבה ה-15 יזנק ביום א' ה- 9 בנובמבר 2014, מקבר בן גוריון בשדה בוקר אל הדרום ונופי הנגב, ויסתיים ביום ה' ה- 13 לנובמבר בבית חולים אלי"ן בירושלים.  מסלולי מסע גלגלי אהבה כולם, הינם יפים ומעניינים ובכל אחד מהם תוכלו ליהנות מהרכיבה המאתגרת, האווירה הקסומה והאנשים המיוחדים שירכבו לצדכם.

 


מאות רוכבים, כל אחד גייס בהצלחה כספים יקרים לילדי אלי"ן, מתקרבים ברכיבה משותפת לביה"ח

 

קיים מגוון רחב של אפשרויות ברמות שונות של רכיבה. כל המסלולים נפגשים ומתחברים ביום החמישי לרכיבה לביה"ח אלי"ן בירושלים.

 מעוניינים להצטרף, לרכוב, ולגייס למען המטרה?
הצטרפו לגלגלי אהבה!


מהו בית חולים אלי"ן?
בית חולים אלין מרכז שיקום ילדים ונוער

בית החולים אלין הינו מרכז שיקום ילדים ונוער מהמובילים בעולם בתחומי אבחון ושיקום ילדים הסובלים ממגוון רב של מוגבלויות גופניות.

בבית החולים פותחה מומחיות רב-תחומית בטיפול שיקומי של ילדים ונוער הסובלים מליקויים מוטוריים, סנסוריים, נשימתיים, תקשורתיים, קוגניטיביים והתנהגותיים, במגמה לשקמם ולהשיבם לחיים בקהילה במהירות האפשרית.

לבית החולים מגיעים ילדים נפגעי טראומה ופגיעות ראש בעקבות תאונות דרכים, פעולות איבה, מחלות של מערכת השרירים ומערכת העצבים, מומים מולדים, בעיות אורטופדיות כלליות ותינוקות הזקוקים להנשמה או טיפול תזונתי מיוחד.

בית חולים אלין, כעמותה) מלכר) אינו נהנה מתמיכה ממשלתית אוטומטית ומקבל החזרים מהגורמים המפנים עפ תעריף אחיד למטופל, אשר אינו מכסה את העלות האמיתית של הטיפול הייחודי הכוללני.

לפיכך, ביהח חייב להישען על תרומות המגשרות על הפער בין תעריפי המימון הקבועים לעלות השירותים הרב תחומיים אותם מקבלים הילדים בפועל.

התרומות הנאספות במסע גלגלי אהבה מסייעות לגשר על הפער בין ההוצאה הממשית של בית החולים, על הטיפול השיקומי הרב-תחומי האיכותי שהוא מעניק, לבין החזר התשלום הרשמי הקבוע המתקבל עבור כל ילד המאושפז במחלקת השיקום, בשח"ר (מסגרת השיקום החינוכי רפואי) ובמערך הדיור. סך פער זה הוא כ $70 לילד ליום!

בית חולים אלי"ן מסתייע בתרומות הנאספות בגלגלי אהבה להבטיח את המשכיות הטיפול של הילדים המאותגרים פיזית הנמצאים בטיפולנו במטרה להביא אותם לתפקוד עצמאי מירבי על מנת שיוכלו לשוב ולהשתלב בקהילתם במהירות האפשרית כשהם מסוגלים לתפקד באופן עצמאי ככל האפשר.


 

 

ההשתתפות - באמצעות התרומה

על פי מודל 'הרכיבה למען מטרה' של גלגלי אהבה, כל אחד מהמשתתפים במסע רותם למען המטרה את מעגל החברים, בני המשפחה והעמיתים בעבודה. כאשר אלה נרתמים ותורמים בשמו לבית חולים אלי"ן, בכך הם למעשה גם מעניקים חסות להשתתפותו במסע. אופיו המיוחד והמשפחתי של המסע הפך עם השנים את גלגלי אהבה למוקד משיכה לרוכבי אופניים, מתנדבים ותורמים רבים אשר מרחיבים מדי שנה את מעגל המשתתפים המונה כיום רבבות תומכים. בשנת 2011 בעזרת  כ- 700 משתתפים מ-10 מדינות אשר גייסו תרומות מכ- 15,000 תומכים הצלחנו להגיע ליעד איסוף התרומות בסכום של כשניים ורבע מיליוני דולרים.

 

כל רוכב במסע של חמשת הימים מגייס $2500. רוכבים במסע החד יומי מגייסים 750 שקלים (למעשה - אלה דמי ההשתתפות המינימאליים. בפועל רבים מצליחים לגייס סכומים גדולים יותר עבור המטרה).

 


 

75% מסך התרומות שגויס הן במסע גלגלי אהבה 2012 והן במסע 2013 שימש ישירות לתמיכה בטיפול בילדי אלי"ן. כספי התרומות הללו משמשים ישירות לגישור על הפער התקציבי בין תעריפי המימון של הגורמים המפנים ובין עלות השירותים הרב תחומיים ברמה ואיכות הגבוהות ביותר, המוענקים בפועל לילדים המאושפזים בבית חולים אלי"ן. אתם מוזמנים להכיר כמה מהילדים וללמוד על הסיוע של התרומות לשיקומם.

 


 

אין ספק שלרכוב במסע שמחזיר לילדים את התקוה, הוא דבר שמחזק חזרה את הרוכבים והתורמים ומשרה על כל האירוע הזה אווירה מדהימה. 

 

מעוניינים להצטרף, לרכוב, ולגייס למען המטרה? הצטרפו לגלגלי אהבה! 
Ver 16.8.1  |  Znook by Prodonet  |  2006-2019 צור קשר