רוכבים לאור ירח בחוף השרון

23/07/2015

למעבר לאתר 2016 לחצו כאן


רוכבים לאור ירח בחוף השרון עם דור אלון


אירוע הרכיבה הלילי של מ.א. חוף השרון בחסות דור אלון ובשיתוף רדיו eco 99fm 


שפע של תמונות מעולות שצילם עבורנו תומר פדר מאדרנלין עלו בגלריה הזו - אתם מוזמנים לדפדף ולשמור לכם למזכרת!


השנה נהנינו ממזג אוויר סלחני יחסית. האירוע שהחל שעה מאוחר יותר מבשנה שעברה, הצליח לחמוק ברובו מגל החום.

מאות המשתתפים שהגיעו למתחם חוות רונית התקבלו על ידי צוות הרשמה גדולה שחילק להם את חולצות האירוע, פנס, חטיף ובקבוק מים, ואז יכלו ליהנות מהאטרקציות במתחם עד ליציאה לרכיבה בשבע וחצי בערב.
לצד פינות ישיבה מוצלות וממוזגות, נהנו הילדים והרוכבים ממתקנים ניידים להקניית מיומנויות רכיבה, מתחרויות היתוליות ומופעי אקסטרים על גלגלים.

בעוד הילדים הקטנים הסתובבו במתחם המתקנים המתנפחים, הגדולים וההורים יכלו להעמיס פחמימות בדוכן מזון דרוזי, להצטנן על ארטיק מקסיקני Paleta מחומרים טבעיים בלבד, וליהנות מהופעה חיה איכותית של צוות הג׳זלן.
מי שרצה לבזבז כמה שקלים יכל לעשות זאת באחד מדוכני האקספו.

לקראת השעה 19:30 יצאו קרוב ל-700 רוכבים לשלושה מסלולי שטח ברמות קושי משתנות: 5 ק״מ לקטנים, 14 ק״מ לגדולים יותר ו-23 ק״מ למקצוענים. המסלולים סומנו בלדים צבעוניים לניווט עצמי, והמדריכים יצאו ללוות ולפקח כל 20 דקות. כך יכלה כל משפחה לרכוב עצמאית בקצב שנוח לה, או לרכוב עם מדריך מוסמך.
השנה המועצה השקיעה רבות בהכשרת מסלולי הרכיבה בעזרת דחפורים על מנת להימנע מדיווש על קרקע חולית. על אף השיפור ביחס לשנים קודמות לא הצלחנו לפתור את הבעיה לחלוטין ואלו שסבלו ממנה בעיקר היו הילדים הקטנים על אופניים עם גלגלים קטנים וללא הילוכים. אנו מודעים לבעיה וכבר חושבים על פתרון מקורי לשנה הבאה, שיעביר את מסלול הילדים בשטח מלאכותי בתוך חניון חוות רונית, ולא ייכנס לשדות ולשטח.

אנו מודים לכל המשפחות והרוכבים על ההיענות הרחבה לאירוע, על הרוח הספורטיבית, החיוכים והאווירה הנפלאה, לנותני החסות הראשיים של האירוע, חברת דור אלון ורדיו ECO99fm, לחוות רונית המארחת.

נתראה ברוכבים לאור ירח בחוף השרון 2016!
שלכם
המועצה האזורית חוף השרון 

וצוות ״עז הרים״