רוכבים לאור ירח בשרון 2014

1

אירוע המיועד לרוכבי ורוכבות שטח חובבנים, משפחות רוכבות וילדים על אופני שטח. תחילתו בשעות אחר הצהריים וסיומו בחשיכה תוך רכיבה לילית יחודית לאור הירח ופנסי ראש


אירוע הרכיבה הלילי של מ.א. חוף השרון - פעילות יחודית במפת אירועי הספורט בארץ - יתקיים השנה בשלישית.  תושבי המועצה חוף השרון לצד משפחות ורוכבי שטח שאינם תושבי המועצה מוזמנים לקחת חלק באירוע אופניים וספורט חווייתי ומושקע, ביום שני 18.8.14 בשעות 17:00-22:00 בחניון חוות רונית.  

לאורך כל האירוע יתקיים הפנינג רכיבה בחניון "חוות רונית" והחל מהשעה 19:00 ייצאו הרוכבים לרכיבה לאור פנסים  אישיים (*)  באחד משלושת המסלולים באורכים ורמות קושי שונות, המתאימות לכל גיל ורמת כושר.


(*) כל משתתף רשום מקבל את חולצת האירוע, פנס אישי ובקבוק מים

  

שימו לב! ההרשמה המקוונת לאירוע הסתיימה. 

ניתן להירשם במקום משעה 17:00 עד 18:00 על בסיס מקום פנוי ועד גמר מלאי ערכות המשתתף. התשלום במזומן בלבד.
תושבי המ.א חוף השרון: 70 ש"ח לרוכב. 
תושבי שאר הארץ: 80 ש"ח לרוכב. 

השכרת אופנים + קסדה: 70 ש"ח. קיים מספר מוגבל של אופנים להשכרה. אירוע רוכבים לאור ירח בשרון מהווה חלק ממאמצי המועצה האזורית חוף השרון לקדם ולטפח את רוכבי האופנים במועצה.

לפני כשנתיים הושלמה תכנית אב לשבילי אופנים אשר כללה התוויה כוללת של 85 ק"מ שבילי אופנים בכל שטח המועצה. השקת התכנית נערכה באירוע "רוכבים לאור ירח 2012" . לפני כשנה התחלתנו בתכנן מפורט של שבילי האופנים ולאחרונה החל הפיתוח של שביל אופנים ראשון, בצפון המועצה, שיחבר את הישובים כפר נטר בית יהושע תל יצחק ואודים. שביל זה נועד לאפשר רכיבה רציפה ובטוחה בין הישובים לטובת ילדים ומבוגרים המעוניינם להגיע למוקדי הפעילות. התכנון נערך במימון המועצה ע"י משרד האדריכלים "לוטן אדריכלות" בשיתוף וועדי הישובים. במימון הפיתוח משתתף משרד החקלאות והכפר. לוח זמנים ותכנים


17:00-22:00 – הפנינג אופניים בחניון "חוות רונית": מופעי ראווה ״אקסטרים על גלגלים״ וג׳אגלינג, מתחם רכיבה אתגרי מודרך להקניית מיומנויות רכיבה לכל הגילאים, תחרויות היתוליות לנוער ולילדים נושאות פרסים, מתחם ישיבה ומנוחה, מתנפחים לילדים, דוכני מזון, EXPO של דוכני ציוד רכיבה וספורט, DJ ומוזיקה איכותית ועוד. ההפנינג פתוח גם למבקרים שאינם רוכבים.


הרוכבים במסלולי הרכיבה הליליים יזכו להתנתק מהדופק האורבני וירוויחו חוויית רכיבה שונה וייחודית: רכיבה לילית שקטה, בין שדות פרדסים ומטעים לאורם של אלומת פנס הראש והירח המלא.


19:00 - יציאה למסלול ״רוכבים מקצועיים 22 ק״מ״ בהובלת ואיסוף מדריכי רכיבה מקצועיים של ״עז הרים״. מסלול מעגלי המיועד לרוכבים מיומנים, בעלי ניסיון קודם וקצב רכיבה בינוני ומעלה. המסלול נושק בצפון לשמורת נחל פולג ובדרום כולל טיפוס לא-קל לגבעת התצפית.


19:15 - יציאה למסלול ״בינוני 11 ק״מ״ בהובלת ואיסוף מדריכי רכיבה מקצועיים של ״עז הרים״. מסלול המיועד לרוכבי שטח חובבנים ולמשפחות עם ילדים בגיל 8 ומעלה, המצוידים באופני הרים המתאימים לרכיבת שטח (גלגל 24 אינץ׳ ומעלה, הילוכים, בולם קדמי וכו'). המסלול יוצא צפונה על דרכי עפר וכורכר בשטחים החקלאיים של המועצה, חוצה את נחל פולג, מטפס על הגשר מעל למסילת הרכבת, מבקר בחורשת קק״ל וחוזר לחוות רונית.


19:30 - יציאה למסלול ״ילדים רוכבים - 5 ק״מ״ בהובלת ואיסוף מדריכי רכיבה מקצועיים של ״עז הרים״. מסלול מיוחד לילדים קטנים (מגיל 4) ולמשפחות, על אופניים המתאימים לרכיבה בשטח. המסלול על דרכי כורכר פשוטות, מגיע לשביל רכיבה ייעודי קצר לאופני הרים (סינגלטרק) וחוזר לחוות רונית.


22:00 - נעילת אירוע ״רוכבים לאור ירח בשרון 2014״.

 

* מסלולי הרכיבה אינם מסומנים לרכיבה עצמאית. הרכיבה בהם בשעות המצוינות בלבד, בהובלת ואיסוף מדריכי רכיבה מוסמכים. אין לרכוב לפני המדריך המוביל או אחרי המדריך המאסף!

* יש לרכוב באירוע עם קסדה רכוסה, אופניים תקינים, לוחית משתתף, פנס ראש (מחולק לכל משתתף), ולחתום על טופס הצהרת בריאות ושחרור מאחריות. כל ילד מתחת לגיל 18 חייב בחתימת הורה/אפוטרופוס


* על כל רוכב להצטייד בבקבוק מים (מחולק לכל משתתף).


כל משתתף רשום מקבל את ערכת האירוע המכילה פנס ראש אישי, לוחית משתתף וחולצת אירוע. 

* יש לרכוב באירוע עם לוחית המשתתף, פנס ראש, קסדה רכוסה, אופניים תקינים, ולחתום על טופס הצהרת בריאות ושחרור מאחריות. כל ילד מתחת לגיל 18 חייב בחתימת הורה/אפוטרופוס


מפת הגעה

Ver 16.8.1  |  Znook by Prodonet  |  2006-2019 צור קשר