Carmel Challenge 2016

16/04/2016


תם ונשלם Carmel Challenge 2016!


תודה לכל מי שלקח חלק - נתראה ב-2017


למעבר לעמוד תוצאות 

תמונות משובחות עלו וממשיכות לעלות בעמוד הפייסבוק שלנו – גשו לתייג ולהוריד לאלבום המשפחתי!


דברי סיכום ומילות תודה ממארגן האירוע:


שלום לכל משתתפות ומשתתפי ה-
Carmel Challenge,

כאן נימי כהן, מארגן האירוע מחברת "עז הרים הדרכות והפקות".


למזלכם, את דברי הסיכום ומילות התודה שלי מהאירוע חסכתי מכם אתמול בטקסי הסיום, היה חם, התאמצתם הרבה ולא רציתי לגנוב לכם עוד חלק משמעותי מהשבת שלכם...


אז הנה הם, על מסך המחשב, ברגוע:


ביום שבת האירוע חזר לכרמל לאחר עשר שנות הפסקה, והרווחנו אירוע מעולה. זה התחיל במזג האוויר שהיה עמנו, יומיים גשם בשלישי ורביעי, שני ימי התייבשות והידוק, והמסלול מעולם לא היה במצב טוב יותר. ההרשמה ואיסוף הערכות קלחו, הקפה בבוקר היה חם ומעורר, הזינוקים יצאו בזמן (כמעט), הצוות הרפואי כמעט ולא עבד, צוות הצלמים השפריץ מרוב הזדמנויות צילום, הרוכבים נתנו קצבים מדהימים גם בעליות וגם בירידות, הפיניש היה ראוי אם כי צנוע ביחס לעבר, וגם טקסי הסיום והפודיומים, נקודה כואבת לעיתים רבות, עברו חלק למדי.


היה לנו תענוג גדול לארח אותכם, להשוויץ במה שידענו - שהכרמל הוא או כה אדיר לרכיבה, ולהצליח להניע מחדש מוסד מפואר בצורה ראויה.


"להחזיר עטרה ליושנה" הייתה המטרה שלנו. אנחנו מרגישים שאנו בדרך. אז תודה ל-250 הרוכבים שהגיעו לאירוע כמשתתפים מן המניין באחת משלוש הקטגוריות התחרותיות או בהקפה האתגרית הלא-תחרותית. כל אחד מכם הוא גיבורה או כל אחת גיבור (הטעויות במקור). ההקפה שוורן רקח בהחלט לא הייתה מתפשרת, ומי שרכב אותה, בכל קצב, ידע שיש פה מסלול שלוקח אותך לסיבוב ארוך, מעניין, רב גוני שדורש ריבוי יכולות. וורן קורא לזה מסלול אמיתי לרוכבי אופני הרים אמיתיים. זה לא עניין של התנסחות מתנשאת. זה עניין של אג'נדה ברורה, עם אופי והיגיון פנימי שמשתקף במסלולים שהוא מתכנן לתחרויות ובסינגלים שהוא בונה לנו עם עז הרים תשתיות רכיבה כמו סינגל רמות השופט (כחול צהוב). האיש הוא מופת של זרימה, ברכיבה ובתכנון, וקיבלנו מסלול זורם ומאתגר, ושוב, מי שרכב אותו באירוע או בתחרות הוא גיבור, ובטח אלו שהכפילו או שילשו באותו המחיר.


 

 

תודה וחיבוק ענק קודם כל לאישה, לרוכבת, למדריכה, ליזמית, לכתבת ולאשת ההפקה המופלאה, מנוע של אישה אחת, נועה לוריה שבלעדיה כלום לא קורה, לפחות בעז הרים...


תודות לארז, מוטי, היוני'ס, רועי, שלומי והדס מ-DAA על התמיכה של SHIMANO באירוע ועל התמיכה הטכנית במסלול ובסיום.


תודה לאייל שטרן מ-High 5 ו-32Gi על תמיכת מזון הספורט.


תודה ליואב קמין ולאריאל צור מרונלייט, משווקי GARMIN בישראל על האמונה והתמיכה במקצי מלך ומלכת ההר באירוע.


תודה לעופר סלע מ"בננות הכרמל" (תעשו לייק!) על בננות תחנת ההאכלה.


תודה לאוהד בן חמו מ"באלאנס אקסטרים" ולעידו שביט (מזל טוב! קולולו! לסימונה, לרז ולך) מ-Go Ride על כל התמיכה הטכנית בהפקת האירוע.


תודה לחברים מטרק ישראל על ארגון הדמו דיי הצפוני שלהם בתוך האירוע ועל תפעול משקה ההתאוששות של 32Gi, לצוות מריו סנטר על פתיחת עמדת ההתאוששות האקטיבית עם הרולרים, לסקוט ישראל, KTM, משקפי SPY, ולירון מנטל.


תודה לשותפים לארגון, איגוד האופניים בישראל, אילן, ירון, רועי, צוות השופטים המסור בהובלת עזרא וכמובן עידו מודד הזמנים.


תודה למועצה האזורית חוף הכרמל, לראש, לסגן אורַן עוזרד שאחראי על הספורט והתרבות ולמזלנו רוכב-על בעצמו, לשרית וסיגי מהספורט, גל מהביטחון, רבינוביץ' מהרישוי, רחמים מנהל התפעול של מירב, נדב מהספורט, אסי מהמזנון, אהרון החשמלאי, דוד וכל השאר.


תודה לנוער של מ.א. חוף הכרמל שנתנו נשמה ולב ורגליים בתפקידם כמרשלים וכנערי ונערות ההפקה.


תודה לצוות הצילום שלנו, אבירם בוידאו, יואב ספטא לביא ואוריאל כהן על הסטילס המשובחים.


תודה אישית לאריק פלדמן ממגזין we:Ride על התמיכה בפרסום ושיווק האירוע ועל התמיכה בשיתוף Bikedeal במקצה האנדורו.


תודה אישית לגיא חלמיש מאתר Bikepanel.com על התמיכה האקטבית בפרסום ושיווק האירוע.


תודה לניר ויפעת מ-www.znook.co.il


תודה לחברים ולעובדים הנפלאים והמסורים של עז הרים שעשו מעל ומעבר, למתנדבים שפשוט באו ועשו כדי לתת לאירוע את הפוש הראשוני הכה חשוב ומשמעותי: משפחת לוריה האדירה, רייצ'י וולפיש המעצבת והעוזרת האדירה, משפחת פּרייר האדירה, בועז גורן מעז הרים תשתיות רכיבה, אבירם מאדרנלין TV, אדם חיות הנשמה הגדולה, עומרי זרח היקר, יוקי, נימי, גב, טל וקים, רוחלה וליניב סיסו האחד והיחיד.


תודה ליעלי ולפוניו על התמיכה וההכלה.                                                                                                  


 

נתראה באירוע הקרוב, 

יום הרוכבת 2016

 

נימי וצוות עז הרים


Carmel Challenge 16.4.2016

Powered By SHIMANO

מרתון אופני הרים ביער עופר, מרכז מיר"ב - המקום בו הכל החל


יער עופר (מרכז מיר"ב) במועצה האזורית חוף הכרמל הוא ערש תרבות אופני ההרים הישראלית. פה נבנו הסינגלים הראשונים בארץ בתחילת שנות ה-90, פה נערכו אליפויות ישראל באופני הרים בשנים 2002-2004 ופה נערך מרתון הזוגות באופני הרים הראשון בארץ, ה-Carmel Challenge המיתולוגי בחסות VOLVO (וולבו צ'אלנג' כרמל) החל משנת 2004.

נשמע לכם כמו היסטוריה רחוקה? קחו הצצה לאיך נראה ענף המרתונים ב-2006. עשר שנים, לא צחוק…