אליפות ישראל נגד השעון עמק חפר

1

אליפות ישראל נגד השעון אישי 2014

יום שלישי 24.06.2014

איגוד האופנים בישראל שמחים להזמינכם להשתתף באליפות ישראל נגד השעון, שתיערך ביום שלישי, 24.06.2014. התחרות היא בכפוף לחוקי ה- UCI ולתקנון התחרויות של איגוד האופניים בישראל.

בתארים רשמיים יכולים לזכות אזרחי ישראל שהינם חברי איגוד האופניים בישראל.

האליפות נערך על כביש 9 , דרך רוחב חדש שטרם נפתח לתנועה בין כביש 4 לכביש 6 דרומית לחדרה בעמק חפר. הכביש בשלבי עבודה אחרונים ואין לרכב על הכביש טרם האליפות.


שעת זינוק רוכב ראשון משוער: 13:00

שעת סיום רוכב אחרון : 18:30


נקודת כינוס: כביש 9 מערב.

קו זינוק/סיום: כביש 9 , כ 75 מטר מזרחית מהצומת עם כביש 4.


חניה: לאורך הנתיב הצפוני של כביש 9. (מפה מצורפת בסוף התקנון)

הגעה:  אין כניסה מכביש 4!!

יש להיכנס מכיוון צומת אליכין (כביש 581) לכביש 5812 . לאחר כ 500 מטר מהצומת כניסה ימינה לכביש גישה לכביש 9 (חדש – שילוט לתחרות) . ממשיכים עד הגשר , עולים על הגשר ויורדים מערבה (שמאלה) לנתיב הנגדי ( הנתיב הצפוני). ממשיכים עד קצה הכביש וחונים בקצה כביש 9.

נא להשאיר נתיב פנוי ליציאת רכבים לכיוון כביש 4.

 

מסלול הנג"ש: כביש 9 (על המסלול הדרומי בלבד!!) בין כביש 4 לכביש 6, נקודת הפרסה לפי קטגוריה. קטע זה ייסגר לחלוטין לתנועת כלי רכב (מלבד רכבי ליווי רשמיים).                         


ראו מפה מצורפת בסוף התקנון


החלפת גלגלים: ניתן להחליף גלגל בכל נקודה על המסלול. החלפת הגלגל תעשה בצידי המסלול, בצד ימין, בצורה שלא תפריע לרוכבים אחרים בתחרות.

מסלול חימום: אין לרכוב על מסלול התחרות , ניתן להתחמם על הנתיב הצפוני ( יש להיזהר מתנועת רכבי משתתפים שמגיעים לאזור החניה).

ציוד: יש לרכוב עם אופניים העומדות בתקנון ה-UCI  למרוצי נגד השעון. במקצה הקדטים והקדטיות יש לרכוב עם אופניים העומדים בתקנות מרוצי הכביש של ה-UCI – לא תותר רכיבה עם אופני נגד השעון, אירובר, גלגלי דיסק וכו'.

בקטגורית הגוניורס בנים ובנות - – לא תותר רכיבה עם אופני נגד השעון וגלגלי דיסק. יותר השימוש באירובר וגלגלים המותרים לתחרויות כביש על פי תקנון ה UCI


תקנון השתתפות
Ver 16.8.1  |  Znook by Prodonet  |  2006-2019 צור קשר