רוכבים לאור ירח בחוף השרון

04/08/2016

ההרשמה המקוונת הסתיימה. ההרשמה במקום למסלול הילדים ולמסלול הבינוני (11/14 ק"מ) על בסיס מקום פנוי ועד גמר ערכות המשתתף. תשלום במזומן. 

ההרשמה למסלול הארוך (23 ק"מ) מלאה, אין הרשמה במקום. 

----------------------------------------------

רוכבים לאור ירח בחוף השרון עם דור אלון

אירוע הרכיבה הלילי של מ.א. חוף השרון בחסות דור אלון ובשיתוף רדיו eco 99fm 


 בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו!


 פעילות יחודית במפת אירועי הספורט בארץ - יתקיים השנה בפעם החמישית! תושבי המועצה האזורית חוף השרון לצד משפחות ורוכבי שטח משאר חלקי הארץ מוזמנים לקחת חלק באירוע אופניים חווייתי ומושקע, ביום חמישי 4.8.2016 בשעות 18:00-22:30 בחניון חוות רונית.  

לאורך כל האירוע יתקיים הפנינג רכיבה בחניון "חוות רונית" והחל מהשעה 19:30 ייצאו הרוכבים לרכיבות שטח ליליות לאור פנסים  אישיים (*)  באחד משלושת המסלולים באורכים ורמות קושי שונות, המתאימות לכל גיל ורמת כושר. הכניסה למתחם ההפנינג בחוות רונית ללא תשלום למשפחות הרוכבים.

 (*) כל משתתף רשום מקבל את חולצת האירוע (לנרשמים עד 28/7) פנס אישי ובקבוק מים. יש להירשם לאירוע מראש כאן באתר. סרטון אירוע רוכבים לאור ירח בחוף השרון עם דור אלון 2015

 

אירוע ״רוכבים לאור ירח בשרון״הוא חלק ממאמצי מ.א. חוף השרון  לטיפוח ספורט רכיבת האופניים במועצה. האירוע הראשון נערך בשנת 2012 כהשקה לתכנית האב לשבילי אופנים והפך למסורת שנתית.
המועצה, בשיתוף משרד החקלאות, מקדמת את תכנון ופיתוח שבילי האופניים בשטחה ולאחרונה השלימה מקטע שביל צפוני המאפשר רכיבה רציפה ובטוחה בין המושבים כפר נטר ובית יהושע. מקטעים נוספים נמצאים בהליכי אישור.


מה חדש ושונה השנה?

- מסלול ילדים חדש! בשנה שעברה הילדים הקטנים התקשו להתמודד עם המקטעים החוליים במסלולים הארוכים שמחוץ לחוות רונית, לכן השקענו השנה במסלול מלאכותי המוקם במיוחד עבור האירוע ברחבת הכורכר של חניון חוות רונית. זהו מסלול שטוח, מפותל וקצר, המאפשר להורה מלווה לרכוב לאורך כל המסלול לצד ילדו. המסלול ״זרוע״ באלמנטים לימודיים ואתגריים מלאכותיים. האלמנטים בנויים בצורה בטוחה ונמוכים ואין חובה לצלוח אותם, ליד כל אלמנט דרך חלופית נקייה ממכשולים. לצד האלמנטים מדריכי רכיבה מוסמכים שמלמדים את הילד את טכניקת הרכיבה הנכונה.

- במסלול הבינוני (14 ק"מ) הכנסנו פיצול ואפשרות לקצרו במעט ו״להסתפק״ ב-11 ק״מ בלבד.  גיל המינימום לא השתנה ונשאר 8לפרטים נוספים על המסלולים לחצו כאן

לוח זמנים ותכנים

 18:00-22:30 – הפנינג אופניים בחניון "חוות רונית": מופע ראווה של קפיצות אקסטרים ופעלולים אוויריים, מתחם רכיבה אתגרי מודרך להקניית מיומנויות רכיבה לכל הגילאים, תחרויות היתוליות לנוער ולילדים נושאות פרסים, מתחם ישיבה ומנוחה, מתנפחים לילדים, דוכני מזון, EXPO של דוכני ציוד רכיבה וספורט, DJ והופעת ג'אז חיה ועוד. ההפנינג פתוח גם למבקרים שאינם רוכבים.

 

הרוכבים במסלולי הרכיבה הליליים יזכו להתנתק מהדופק האורבני וירוויחו חוויית רכיבה שונה וייחודית: רכיבה לילית שקטה, בין שדות פרדסים ומטעים לאורם של אלומת פנס הראש והירח המלא.


18:00-19:00 - איסוף ערכות המשתתף לנרשמים מראש. 

החל מ-19:30 - יציאה לשני המסלולים:

בינוני - 14/11 ק״מ: לרוכבי שטח חובבנים ולמשפחות רוכבות עם ילדים בגילאי 8 ומעלה המצוידים באופני הרים המתאימים לרכיבת שטח (גלגל 24 אינץ׳ ומעלה, הילוכים, בולם קדמי וכו'). 

לבחירתכם, ניתן לרכוב באופן עצמאי על המסלול המסומן או להצטרף לרכיבה בקבוצה בהובלת מדריך רכיבה מקצועי של ״עז הרים״. המדריך יצא בשעה 19:30. 

 

רוכבים מקצועיים - 23 ק״מ - ההרשמה מלאה, אין הרשמה במקום. 
מסלול אתגרי לרוכבים מיומנים ומקצועיים הכולל רכיבה ארוכה וקצב גבוה. הרכיבה בקבוצות של עד 25 איש עם מדריך בלבד. המסלול לא מסומן ואין בו רכיבה עצמאית. 
קבוצה ראשונה 23 ק״מ - יציאה ב-19:30
קבוצה שנייה 23 ק״מ - יציאה ב-20:00

22:30 - נעילת אירוע ״רוכבים לאור ירח בשרון 2015״.

על כל רוכב להצטייד בבקבוק מיםרוכבי המסלול המקצועי 23 ק״מ מחויבים בנשיאת 2 בקבוקים לפחות או מנשא עם 2 ליטרים.


כל משתתף רשום מקבל את ערכת האירוע המכילה פנס אישי, לוחית משתתף, בקבוק מים וחולצת אירוע. 

יש לרכוב באירוע עם לוחית המשתתף, פנס ראש, קסדה רכוסה, אופניים תקינים, ולחתום על טופס הצהרת בריאות ושחרור מאחריות. כל ילד מתחת לגיל 18 חייב בחתימת הורה/אפוטרופוס

 

הרשמה:

יש להירשם לאירוע מראש כאן באתרההרשמה במקום על בסיס מקום פנוי בלבד ועד גמר ערכות המשתתף. משפחה או רוכבים שיגיעו לרישום במקום מאוחר, יוכלו לההשתתף במתחם האירוע, אך לא בטוח שיוכלו לקבל פנס, חולצה ולצאת לרכיבה לילית

שימו לב למדרגות המחיר:

הרשמה מוקדמת במחירים מוזלים - עד 26.7.2016
הרשמה מאוחרת - עד 2.8.2016
הרשמה במקום: 
משעה 18:00 עד 19:00 על בסיס מקום פנוי ועד גמר מלאי ערכות המשתתף. התשלום במזומן בלבד.

למעבר לטבלת המחירים לחצ/י כאן 

ניתן לצרף להרשמתכם השכרת אופנים + קסדה כמוצר נלווה. המחיר: 75 ש"ח (באירוע: 85 ש"ח, על בסיס אופנים פנוים, קיים מספר מוגבל של אופנים להשכרה).