יום הרוכבת 2017

28/04/2017

הוראות בטיחות ותקנון השתתפות

 1. הרכיבה באחריות הרוכבת, ובאחריותה לסיימה בשלום. יש לרכב בהתאם לסימון והשילוט ולא לסטות ממנו. 
 2. יש לרכוב במהירות המתאימה לסוג השביל ויכולת הרוכבת, תוך כדי שמירה על מרחק בלימת חירום. בכל מקרה בו מזהים סכנה, מכשול אתגרי וכיו"ב יש לרדת מהאופניים וללכת ברגל.
 3. ציוד חובה: קסדה תקינה ורכוסה בכל זמן הרכיבה, נעליים סגורות, אופניים תקינים ועליהם לוחית המשתתף שתחולק ע"י המארגנים. חובה לרכוב עם טלפון נייד ובמקרה של תקלה, נפילה והיזדקקות לעזרה יש להתקשר למספר החירום המופיע על הלוחית.
 4. על כל רוכבת להצטייד בכמות מספקת של מים לרכיבה של כשעתיים עד ארבע, תלוי במסלול בו בחרה. ניתן למלא מים במתחם האירוע לפני היציאה למסלול.
 5. יש להישמע להוראות המארגנים ומנהלי המסלולים בשטח.
 6. באחריות הרוכבות לדווח למדריכים מתנדבים, למרשלים או למארגנים על הרגשה לא טובה או כל בעיה אחרת.
 7. במידה ורוכבת עוזבת את המסלול והאירוע לפני הגעתה לקו הסיום, עליה לדווח למארגנים על עזיבתה. רוכבים שיעזבו את המסלול ללא הודעה למארגנים יחויבו בהוצאות צוותי החיפוש שיוזנקו לחפשם. 
 8. לאורך המסלולים פזורות מספר כוורות דבורים. רוכבות רגישות לעקיצות מתבקשות להשתתף ברכיבה עם הזריקה/הכדורים שלהן עליהן.
 9. העצירה והקטיף במטעים ובשדות לאורך כל המסלול אסורה בתכלית האיסור! תושבי וחקלאי כרם מהר״ל מארחים את האירוע שלנו כבר חמש שנים, אין לנו שום רצון לפגוע בפרנסתם ואנו מבקשים בכל לשון של בקשה לא לגרום לאירוח הלבבי להיקטע בגלל שסק פתייני...
 10. התנועה במסלול אינה מוגבלת לרוכבים בלבד. יתכן ותפגשו הולכי רגל, רוכבי אופניים שלא משתתפים באירוע, מטיילים, רוכבי סוסים, אופנועים וטרקטורונים ונהגי מכוניות וג'יפים. יש לרכוב בזהירות ובערנות תוך מתן כבוד וזכות קדימה למשתמשי שבילים אחרים. בדרכים רחבות עם תנועה נגדית, שימרו על חוקי התנועה והיצמדו לימין.
 11. ביציאה מנחל מערות (במסלול ה-20 ק"מ בלבד) יש מעבר מסביב למרכז מבקרים ודרך הכניסה למגרש החניה של האתר. יש לנסוע במקטע זה במשנה זהירות, לפי הכוונת החיצים, להישמע להוראות המרשל שלנו ולתת זכות קדימה למכוניות או אוטבוסים שנכנסים למגרש החניה.

הרשמה:

 1. בעת ההרשמה על כל רוכב/ת לחתום על טופס שחרור מאחריות והצהרת בריאות. רוכבים מתחת לגיל 18 מחויבים בחתימת הורה/אפוטרופוס.
 2. מדיניות ביטולים: ניתן להודיע על ביטול השתתפות ולקבל זיכוי על התשלום בניכוי דמי ביטול של 19 ₪ עד ליום ד' 26/4/17 בשעה 12:00. הודעות על ביטול יועברו בטופס שבקישור זה.  
 3. ההרשמה לאירוע מוגבלת למספר משתתפות. על מנת להבטיח השתתפותכן באירוע יש להירשם ולשלם באתר האירוע.


עלון האירוע
תקנון השתתפות