גליון אביב 2012
 
מפיקים, מארגנים, רושמים וחברים,
הפקת אירועי ספורט אינה עסק פשוט. מי כמוכם יודע. צריך לגייס ספונסרים, להביא משתתפים, ללהק שופטים, מרשלים ומתנדבים. יש המון תיאומים עם אלף גורמים והראש טרוד בלהספיק לחבר את כל הקצוות. על כל אלה, תוסיפו את אופרציית ההרשמה והגביה על מקריה המיוחדים ותקבלו כאב ראש לא קטן...
במהדורה זו, ובבאות אחריה, נשתף מחשבות על ארועים, מפיקים, הרשמות ומה שבינהם. 
מאחלים לכם קריאה מהנה, צוות זינוק. 
 
 
  
סינגל ספיד ביער
http://www.znook.co.il/f5j
 
במרוצת השנים התפתחו והשתכללו האופניים ללא הכר, אבל הפאן והאתגר שבאופני הסינגל ספיד נשאר איתנו עד היום. הפשטות המנצחת: אופניים ללא הילוכים. אין ידיות אין כבלים ואין מעבירים. הענף צובר כל שנה עוד משוגעים לדבר ובתחילת מרץ נערכה התחרות השנתית של החבורה ביער בן שמן. לבייקווי, חנות אופניים המפיקה תחרות סינגל ספיד כל שנה, היה צורך במערכת הרשמה שתשלב מיניסייט בשירות עצמי עם חנות וירטואלית מובנית. זינוק התאימו למטרה, וחוץ מהרשמה מוצלחת לארוע, גם סייעו במכירת מוצרים נוספים. 
יניב צייגר, רוכב סינגל ספיד: "הרישום למרוץ היה מזמין, ברור וזורם. גם ההרשמה הטלפונית עבדה מצויין". 
 


 
  
סובב עמק בוחרים בזינוק
http://www.znook.co.il/se3

מרוץ אולטרה מרתון סובב עמק הוא אחת מהפקות הספורט המרהיבות בישראל ואתגר לא קטן להרשמה לכשעצמו. המרוץ כולל רצים ורוכבים בריבוי מקצים \ ריבוי ימים והגבלות גיל. זינוק גאה בהיות הסובב חלק מלקוחותיה ושמה לה למטרה להביא ערכים מוספים לכל משתתף בארוע. 
שי חזן, מפיק הסובב: "מצאתי מערכת מרשימה ביכולותיה עם אפשרויות רבות ומגוונות, ועם צוות ריספונסיבי שנותן לי את הביטחון שאני צריך. מודול הקופונים עשיר ומרשים, אפשרות חיבור לפייסבוק ועוד". 
 

 
   
אידיאל העז
בטבע, עז ההרים שקולה לרוכב הכי טכני שיכול להיות. לא משנה איפה תשימו אותה, בעלייה מטורפת, במדרון תלול או בשביל צר בשיפוע צד, היא תמיד נראית למתבונן כמי שנמצאת בסביבה הכי טבעית לה, תמיד בוחרת את הקו הנכון, ואף פעם לא נופלת. אנחנו מנסים קווים חדשים כמעט בכל רכיבה, תמיד מעלים את הרף ומותחים את רמת הביצועים שלנו. 
נמרוד כהן, מנהל עז הרים (www.ezharim.co.il) הדרכות והפקות: "מערכת זינוק סיפקה אפשרות להציע מוצרים נלווים להרשמה, שהסתיימה בהצלחה. קיבלנו שירות זמין ומהיר לכל בקשה". 
 
 

 
מבצעים בזינוק להפקות 2012:
השנה רק התחילה וכבר חומקת מאיתנו. מערכת זינוק במבצע להפקות 2012:
  • 30% הנחה על דמי הסט-אפ.
  • 30% הנחה על הפקת דיוור אחד למשתתפים (כולל הגהה, עיצוב ושליחה).
  • הפקת באנר מקצועי למיניסייט - חינם!
למה לחכות? לחצו להתנסות עכשיו, ובחינם!
 
 
להתראות באירועים הקרובים  |  צוות זינוק   |  
www.Znook.co.il

Sent by inwise email marketing software