12 ביוני 2013
 
אתלטים יקרים,
הקיץ כבר פה ובגדול. קור, גשמים ובוץ הפכו לזיכרון רחוק, והשטח מלא בפריחת שדות.
זינוק מציעים לכם מגוון ארועי ספורט, כשהפעם כולם סביב אופני ההרים והשטח.
משהו מכאן בוודאי מתאים לכם. הרשמו עכשיו!
  
 
רוכב ישראל בשטח  |  28.6.2013


 

מסע "רוכב ישראל בשטח", מחלק את "שביל ישראל באופניים" ל-11 מקטעים, אותם נרכב ביחד, כקבוצה, במהלך 11 סופי שבוע, במשך עשרה חודשים. באופן זה, פעם בחודש, יוצאים לשישבת של טיול רכיבה מהמם עם מנהלות מתוקתקות, מדריך רכיבה מנוסה וידען, רכב ליווי, שינה על מיטות "אמיתיות" והקפצות לרכבים אם צריך.

ההרשמה למקטעים הראשונים פתוחה
 
סובב עמק ה - 4 - גם לרוכבי אופניים |  11.10.2013


 
 
האולטרה מרתון  מקיבוץ הזורע מקדם בברכה גם רוכבים אופניים! לרוכבים השנה מוצעים מקצים תחרותיים בהשתתפות זוגית. הסובב הוא ארוע המפנק את משתתפיו בכל טוב, וידוע בארגונו המוקפד. בואו לרכב בנחלים, בוואדיות ובפסגות הרי מנשה המשקיפות על נוף העמק. מעל 950 אתלטים כבר נרשמו.

זוגות רוכבים - הבטיחו מקומכם עכשיו!
 
אפיק ישראל  |  17.10.2013


 
 
לראשונה בישראל! טור אופני ההרים הרב יומי אפיק ישראל (Epic Israel) מזמין את משתתפיו לחוויית חיים בלתי נשכחת. הטור מיועד לאוהבי המרחקים וגומעי המיילים, שאינם נרתעים משעות על האוכף ומאתגרי רכיבה ממושכים. האפיק הוא תחרות בה לזמן לא תמיד יש משמעות, להשתתף ולסיים הוא האתגר!

המקומות אוזלים, מהרו להרשם!
 
עז הרים  |  הדרכות אופניים


 
 
הדרכת רכיבה ב"עז הרים" היא הדרך המהירה והכיפית ביותר להשתפר ברכיבה. "עז הרים"היא חברת הדרכות האופניים הוותיקה והגדולה בארץ. לצד חוגי הרכיבה שלנו, אנו מעבירים גם סדנאות רכיבה חד-יומיות, המתמקדות בנושאים ספציפיים, וגם מפיקים כמה מאירועי האופניים והספורט המובילים בארץ.

בוא לשדרג את רכיבתך איתנו!
 
רנר סקנר - תמונות האקשן שלכם - ישירות לפייסבוק


 
 
רנר סקנר היא מערכת לזיהוי אוטומטי של מצולמים בתמונות. המערכת מעלה את התמונות לפייסבוק, ומייצרת חווייה מצולמת למשתתפים, למפיקים ולספונסרים, שזוכה להד תקשורתי וויראלי.

סובב יואב בוחר רנר סקנר
 
     
   
מפיק ארוע? מערכת זינוק יכולה לסייע בכל שלב או שרות נלווה. הצטרף לרשימת לקוחותינו המרוצים.

להתראות באירועים הקרובים  |  
znook.co.il 

 

Sent by inwise email marketing software