27 ביוני 2013
 
רוכבים יקרים,
הימים הארוכים מרחיבים את חלון הזמן להיות בחוץ. לבד, ביחד, בשטח או בכביש. 
זינוק מציעים לכם מגוון אירועי רכיבה באופני הרים ושטח. משהו מכאן בוודאי מתאים לכם.
הרשמו עכשיו!
  
 
גלגלי אהבה ה- 14  |  27-31.10.2013


 

גלגלי אהבה הוא הרבה יותר ממסע אופניים - הוא חוויה עוצמתית שכל רוכב אופניים חייב לעצמו. השילוב של רכיבה משותפת עם רוכבי אופניים מכל העולם, ארגון מתוקתק ומסלולי שטח וכביש מעולים, ולא פחות חשוב - הידיעה שהכל נעשה למען מטרה משמעותית, הופכים את גלגלי אהבה לחוויה לחיים. הצטרפו אלינו לחמשת ימי המסע או לטעימה במסלול חד יומי בימים ראשון וחמישי. 

ההרשמה המוקדמת תסתיים בקרוב!
 
מסע לעתיד מתוק  |  27.9.2013


 

האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) והמועצה האזורית מטה יהודה שמחים להזמינכם לקחת חלק ולהשתתף במסע האופניים השנתי, המשלב ספורט רכיבה, מסלולים באתרי מורשת הקרב המרהיבים שבמטה יהודה, כניסה חופשית לפארק מיני ישראל, מופעי סיום, חלוקת מדליות, הגרלות ועוד..

ההרשמה נפתחה, הצטרפו עכשיו!
 
סובב עמק ה-4 - גם לרוכבי אופניים |  11.10.2013


 
 
האולטרה מרתון  מקיבוץ הזורע מקדם בברכה גם רוכבי אופניים! לרוכבים השנה מוצעים מקצים תחרותיים בהשתתפות זוגית. הסובב הוא ארוע המפנק את משתתפיו בכל טוב, וידוע בארגונו המוקפד. 
רוצים הנחה? יש!
10 זוגות ההרוכבים ראשונים שישתמשו בקוד הקופון ZNK61325 יזכו ב 5% הנחה! בתוקף עד סוף יוני 2013

זוגות רוכבים - הבטיחו מקומכם עכשיו!
 
אפיק ישראל  |  17.10.2013


 
 
לראשונה בישראל! טור אופני ההרים הרב יומי אפיק ישראל (Epic Israel) מזמין את משתתפיו לחוויית חיים בלתי נשכחת. הטור מיועד לאוהבי המרחקים וגומעי המיילים, שאינם נרתעים משעות על האוכף ומאתגרי רכיבה ממושכים. האפיק הוא תחרות בה לזמן לא תמיד יש משמעות, להשתתף ולסיים הוא האתגר!

המקומות אוזלים, מהרו להרשם!
 
עז הרים  |  הדרכות אופניים


 
 
הדרכת רכיבה ב"עז הרים" היא הדרך המהירה והכיפית ביותר להשתפר ברכיבה. "עז הרים"היא חברת הדרכות האופניים הוותיקה והגדולה בארץ. לצד חוגי הרכיבה שלנו, אנו מעבירים גם סדנאות רכיבה חד-יומיות, המתמקדות בנושאים ספציפיים, וגם מפיקים כמה מאירועי האופניים והספורט המובילים בארץ.

בוא לשדרג את רכיבתך איתנו!
 
רוכב ישראל בשטח  |  2.8.2013


 

מסע "רוכב ישראל בשטח", מחלק את "שביל ישראל באופניים" למקטעים, אותם נרכב ביחד, כקבוצה, במהלך 10 סופי שבוע, במשך עשרה חודשים. באופן זה, פעם בחודש, יוצאים לשישבת של טיול רכיבה מהמם עם מנהלות מתוקתקות, מדריך רכיבה מנוסה וידען, רכב ליווי, שינה על מיטות "אמיתיות" והקפצות לרכבים אם צריך.
 
   
מפיק ארוע? מערכת זינוק יכולה לסייע בכל שלב או שרות נלווה. הצטרף לרשימת לקוחותינו המרוצים.

להתראות באירועים הקרובים  |  
znook.co.il