9 ביולי 2013
 
שלום רב,
אני רוצה לספר לך על מסע האופניים גלגלי אהבה – למען שיקום ילדי בית החולים אלי"ן.

גלגלי אהבה הוא הרבה יותר ממסע אופניים - הוא חוויה עוצמתית שכל רוכב אופניים חייב לעצמו.
השילוב של רכיבה יחד עם רוכבי אופניים מכל העולם, ארגון מתוקתק ומסלולים מעולים, ולא פחות חשוב - הידיעה שהכל נעשה למען מטרה משמעותית, הופכים את גלגלי אהבה לחוויה לחיים. כשנחצה את קו הסיום בבית חולים אלי"ן, לאחר חמישה ימים של רכיבה מאתגרת, ילדי אלי"ן יהיו שם ויריעו לנו. אחרי המאמץ נרגיש סיפוק והישג אישי גדול, ואז לפתע למול הילד שישב מולנו, יעניק מדליה ויחייך –
החיים נראים אחרת!
 
האם הלב שלך יעמוד באתגר?
 
מסע גלגלי אהבה ה- 14 יתקיים בתאריכים 31-27 באוקטובר 2013 (אפשרות לחד-יומי ב- 27 ו- 31 באוקטובר) בנופי הכרמל, הגליל, הגלבוע והרי ירושלים, במסלולי כביש או שטח במספר רמות.
מסלולי מסע גלגלי אהבה כולם, הינם יפים ומעניינים ובכל אחד מהם תוכלו ליהנות מהרכיבה המאתגרת, האווירה הקסומה והאנשים המיוחדים שירכבו לצידכם. אנו ממליצים לכם לבחור במסלול המתאים לרמת הרכיבה שלכם כך שתפיקו ממנו את מרב ההנאה.
 
מסלולי שטח ואנדורו מיועדים לרוכבי שטח בשתי רמות. המסלולים בדרכי 4*4 ושבילי אופניים עם קטעי רכיבה טכניים, סינגלים, ירידות ועליות סלעיות ותלולות. רוכבי האנדורו ייהנו בכל אחד מימי הרכיבה מתוספות של קטעי רכיבה טכנית, וכן ממסלול ארוך ומאתגר יותר בהשוואה למסלול שטח הרגיל. בשלושה מתוך ארבע הלילות רוכבי מסלול השטח הרגיל והאנדורו ילונו באותו מקום ורק באחת מארבע הלינות רוכבי השטח יתפצלו לשני מקומות לינה.
 
מסלולי כביש קיימים שלושה מסלולי כביש בשלוש רמות. מסלול כביש רגיל מיועד לרוכב בכושר סביר שמעוניין לבלות על אוכף האופניים כ-7 שעות ביום. הרכיבה במסלול זה הינה בכבישים סלולים בלבד בנוף מיוער והררי, במרחק ממוצע של 70 -100 ק"מ ליום ויכלול כמה עליות משמעותיות. המסלול התיירותי הוא מסלול נינוח יותר עבור הרוכב שמעוניין לשלב רכיבה ותיור. במסלול זה בחרנו בכל יום רכיבה את החלק הקל יחסית לרכיבה כך שחלק מהיום הרוכב יבלה ברכיבה ובחלקו האחר הוא יוכל ליהנות מסיורים באתרי התיירות המרתקים שנבחרו בקפידה. המסלול האתגרי מיועד לרוכבי כביש מנוסים מאוד. במסלול זה קצב הרכיבה מהיר הרבה יותר, העליות תלולות יותר והמרחקים ארוכים יותר. אם אתה מנוסה ומאומן ומסוגל לרכב מעל 100 ק"מ ביום - יום אחרי יום - המסלול הזה הוא בשבילך!
 
גלגאלין (חד-יומי) רוכבים המעוניינים "לטעום" מחוויית המסע המלא מוזמנים להצטרף למסלולי גלגאלין חד יומי. מסלולי גלגאלין יתקיימו ביום הראשון ו/או החמישי והאחרון של מסע גלגלי אהבה ברכיבה בכביש או בשטח.
 
מעוניינים להצטרף, לרכוב, ולגייס למען המטרה? הצטרפו לגלגלי אהבה!
צפו בסרטון או התקשרו: 02-6494231
 
 
מצפה לראותך,
ד"ר ארז אזרחי
מנהל גלגלי אהבה – למען שיקום ילדי בית חולים אלי"ן
 
   
 
מפיק ארוע? מערכת זינוק יכולה לסייע בכל שלב או שרות נלווה. הצטרף לרשימת לקוחותינו המרוצים.
להתראות באירועים הקרובים  |  
znook.co.il