12 באוגוסט 2013
 
ספורטאים יקרים,
דווקא עכשיו, בשיא החום, מתבשלים להם הארועים הכי טובים. למי שהספיק להכנס לכושר, וגם למי שלא, יש לנו יופי של אתגרים בקנה. בואו לשרוף קלוריה או שתיים מגלידות הקיץ בארועי הסתיו המתקרבים. זינוק מציעים לכם מגוון אירועי רכיבה וריצה. משהו מכאן בוודאי מתאים לכם. הרשמו עכשיו!
  
 
אקשן פלאנט - 5  |  27.9.2013


 

מרוץ אקשן פלאנט של רדיו חיפה - המרוץ האורבני הגדול בעולם!
מאות צוותים מתחרים ראש-בראש בביצוע שלל משימות מאתגרות ומשעשעות ביום שכולו כיף, צחוק וחוויה לכל החיים. האקשן הוא המרוץ הכי מטורף וחוויתי בישראל. אל תפספסו את ההזדמנות להשתתף במרוץ שהוא חוויה צוותית של החיים. מאות כבר נרשמו, הצטרפו אליהם.

הירשמו עכשיו - מספר המקומות מוגבל!  
 
 
גלגלי אהבה ה- 14  |  27-31.10.2013


 

גלגלי אהבה הוא הרבה יותר ממסע אופניים - הוא חוויה עוצמתית שהכל בה נעשה למען מטרה משמעותית. השילוב של רכיבה משותפת עם רוכבי אופניים מכל העולם, ארגון מתוקתק ומסלולי שטח וכביש מעולים, הופכים את גלגלי אהבה לחוויה לחיים. הצטרפו אלינו לחמשת ימי המסע או לטעימה חד יומית.
צפו בסרטו המרגש של רוכב גלגלי אהבה נמרוד בכר על החיבור המיוחד - ישר ללב!

ההרשמה המוקדמת תסתיים בקרוב!  
 
 
מסע לעתיד מתוק  |  27.9.2013


 

האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) והמועצה האזורית מטה יהודה שמחים להזמינכם לקחת חלק ולהשתתף במסע האופניים השנתי, המשלב ספורט רכיבה, מסלולים באתרי מורשת הקרב המרהיבים שבמטה יהודה, כניסה חופשית לפארק מיני ישראל, מופעי סיום, חלוקת מדליות, הגרלות ועוד..

ההרשמה פתוחה - הצטרפו עכשיו!
 
גדוד 9255 רוכב מפארק הירדן לכפר גלעדי  |  4.10.2013


 

גדוד צנחנים 9255 לחם בגבורה במלחמת לבנון השנייה. בואו להצטרף למסע האופניים החווייתי שהגדוד הנחיל כמסורת לזכר נופליו. 2 מסלולים צפוניים מוצעים למשתתפים, הפתוחים שניהם לקהל הרחב. בואו לשלב חוויית אופניים עם חלוקת כבוד לזכר יקירינו.


ההשתתפות ללא עלות בהרשמה כאן הפתוחה לקהל הרחב!
 
כוכב הצפון |  7-9.11.2013


 
 
סופש רווי בפעילות ספורטיוית. רכיבות כביש ושטח, ריצות כביש ושטח, רגעי מנוחה, תוכן מקצועי ואוכל מצויין. אירוח מלא במלון כפר גלעדי ושימוש חופשי בבריכה ובמתקני המלון. בואו לקחת את הפאן שלכם רמה אחת קדימה.

ההרשמה המוקדמת נפתחה - הבטיחו מקומכם במחירים הנמוכים!
 
משקפי ספורט  |  TIFOSI


 

 
משקפי המותג הנחשקות מדגם T-I535 - Dolomite, Metallic Silver לוק ביצועים ועוצמה שמשתלבים יחד ליצירת מופת.
מחיר השקה: 400 ש"ח

עכשיו בשופ זינוק
 
סובב עמק ה-4 |  11.10.2013


 
 
האולטרה מקיבוץ הזורע מקדם בברכה רוכבי אופניים!
לרוכבים השנה מוצעים מקצים עממיים ותחרותיים של: 22, 42, 62 ק"מ בזוגות. הסובב ידוע בפינוק משתתפיו בכל טוב ובארגונו המוקפד. בואו לחוויית רכיבה זוגית בנחלים, בוואדיות ובפסגות הרי מנשה לצד 1300 אתלטים שכבר נרשמו.

ההרשמה מסתיימת ב 1.9.2013 - הזדרזו להרשם!
 
אפיק ישראל  |  17.10.2013


 
 
טור אופני הרים רב יומי אפיק ישראל (Epic Israel) מזמין את משתתפיו לחוויית חיים פורצת דרך בישראל!
הטור מיועד לאוהבי המרחקים וגומעי המיילים, שאינם נרתעים משעות על האוכף ומאתגרי רכיבה ממושכים. האפיק הוא תחרות בה לזמן לא תמיד יש משמעות, להשתתף ולסיים הוא האתגר!

המקומות הרב יומיים אזלו,  מהרו להרשם לחד יומיים!
 
מפיק אירוע ספורט?  |  זנק איתנו!


 
 
זינוק נותנת פתרון שלם של מנוע הרשמה ואתר אינטרנט מותאם לארוע ספורט. בנוסף אנו מסייעים בשירותים נלווים ומעודדים תנועת גולשים לאירוע שלך. רוצה נראות מלוטשת, עושר תכונות ושירותיות בסטנדרטים חדשים? מקומך איתנו!

האירוע שלך יכול לעלות תוך דקות!
 
   
מפיק ארוע? מערכת זינוק יכולה לסייע בכל שלב או שרות נלווה. הצטרף לרשימת לקוחותינו המרוצים.

להתראות באירועים הקרובים  |  
znook.co.il