1 באוקטובר  2013
 
ספורטאים יקרים,
רוחות הסתיו מצננות את האוירה. פעילות אירובית בעונה זו של השנה מתקבלת בברכה על ידי הגוף והנפש גם בבית וגם בחוץ. איך מתמודדים עם הקלוריות שאספנו על עצמנו במהלך החג? קל!
זינוק מציעים לכם מגוון אירועים. משהו מכאן בוודאי מתאים לכם. הרשמו עכשיו!
  
 
גלגלי אהבה ה- 14  |  27-31.10.2013


 

גלגלי אהבה הוא הרבה יותר ממסע אופניים - הוא חוויה עוצמתית שהכל בה נעשה למען מטרה משמעותית. השילוב של רכיבה משותפת עם רוכבי אופניים מכל העולם, ארגון מתוקתק ומסלולי שטח וכביש מעולים, הופכים את גלגלי אהבה לחוויה לחיים. צפו בסרטו המרגש של רוכב גלגלי אהבה נמרוד בכר על החיבור המיוחד - ישר ללב!

הזדמנות אחרונה להירשם לגלגאלין ולקבל חולצת רכיבה מתנה לנרשמים עד מחר 2.10.13!  
 
 
אפיק ישראל  |  17.10.2013


 

טור אופני ההרים הרב יומי אפיק ישראל (Epic Israel) מזמין את משתתפיו לחוויית חיים פורצת דרך בישראל. ארוע צבעוני וסופר מושקע עם ניחוחות של חו"ל - כאן בארץ הקודש.

 ההרשמה נסגרת הערב!


הזדמנות אחרונה להצטרף!
 
Pro Plan Doggie Run  |  11.10.2013


 

לראשונה בישראל: מרוץ כלבים ובעליהם!
עיריית תל אביב-יפו בשיתוף פורינה, יצרנית מותג המזון לכלבים, פרו פלאן, משיקה לראשונה בישראל את Pro Plan Doggie Run. המרוץ יכלול שני מקצים ומסלול מיוחד לכלבי נחייה ובעליהם. במסגרת האירוע ייערך הפנינג ענקי, פתוח לציבור, שיציע מגוון רחב של פעילויות בעבור הכלבים ובני משפחותיהם.

הב - הבטיחו מקומכם עכשיו!
 
כוכב הצפון |  7-9.11.2013


 
 
סוף שבוע רווי בפעילות ספורטיוית. רכיבות כביש ושטח, ריצות כביש ושטח, רגעי מנוחה, תוכן מקצועי ואוכל מצויין. אירוח מלא במלון כפר גלעדי ושימוש חופשי בבריכה ובמתקני המלון. בואו לקחת את הפאן שלכם רמה אחת קדימה.

ההרשמה פתוחה - הבטיחו מקומכם
 
גראן פונדו ים המלח |  13.12.2013


 
 
גראן פונדו ("המירוץ הגדול" באיטלקית) הוא חגיגת אופניים אתגרית לכבישונים. המסלול טובל בנופי הפרא של המדבר, מקצה מדיד המתחיל בצומת עיר אובות, עולה דרך 'מעלה עקרבים' המפורסם ומסתיים בצומת 'חתרורים'. האירוע יסתיים בהפנינג, כמיטב המסורת, במתחם 'עין בוקק'- ים המלח.

ההרשמה בשיאה - הרשמו עכשיו!
 
רוכבים סובב טבעון  |  18.10.2013


 

סובב טבעון הינו אירוע רכיבת שטח במסלול מעגלי של סינגלים, שבילים, נופים, ציוץ ציפורים, ריח פריחה וטבע מרהיב המקיף את קריית טבעון.
הארוע במסגרת פסטיבל רוכבים גליל.

ההרשמה פתוחה, הצטרפו עכשיו!
 
 
עז הרים  |  הדרכות אופניים


 
 
האם כבר השתתפת בקורס, סדנא או הדרכה פרטית ב"עז הרים הדרכות הרכיבה הטובות בארץ"?!  - לא?? - אז הגיע הזמן...!
"עז הרים"היא חברת הדרכות האופניים הוותיקה והגדולה בארץ.
לצד חוגי הרכיבה שלנו (לילדים ולמבוגרים), אנו מעבירים גם סדנאות רכיבה חד-יומיות המתמקדות בנושאים ספציפיים, וכן מפיקים כמה מאירועי האופניים והספורט המובילים בארץ.

מגוון סדנאות רכיבה כאן. בואו לבחור את שלכם
 
חגורת ריצה  |  iFitness 
שליפה והכנסה קלה של 2 הבקבוקים. כל בקבוק מכיל 250 cc. פאוץ למפתחות, טלפון ועוד. נאופרן מרופד למניעת טלטלות ואחיזה נוחה יותר.
קחו איתכם את הדלק שלכם לדרך בסטייל ובנוחות!
עכשיו בשופ זינוק
 
גדוד 9255 רוכב מפארק הירדן לכפר גלעדי  |  4.10.2013


 

גדוד צנחנים 9255 לחם בגבורה במלחמת לבנון השנייה. בואו להצטרף למסע האופניים החווייתי שהגדוד הנחיל כמסורת לזכר נופליו. 2 מסלולים צפוניים מוצעים למשתתפים, הפתוחים שניהם לקהל הרחב. בואו לשלב חוויית אופניים עם חלוקת כבוד לזכר יקירינו.


ההשתתפות ללא עלות בהרשמה כאן הפתוחה לקהל הרחב!
 
   
   
מפיק ארוע? מערכת זינוק יכולה לסייע בכל שלב או שרות נלווה. הצטרף לרשימת לקוחותינו המרוצים.

להתראות באירועים הקרובים  |  
znook.co.il