8 בדצמבר  2013
 
ספורטאים יקרים,
עכשיו, כשחנוכה מאחורינו והחורף כבר כאן באופן רשמי, אין זמן טוב מזה לתחזק את שגרת האימונים כדי להתחמם, לשמור על הישגי הכושר של הקיץ וגם כדי לקזז את נזקי הסופגניות... זינוק מציעים לכם מגוון אירועי רכיבה וריצה. משהו מכאן בוודאי מתאים לכם. הרשמו עכשיו! 
  
 
גראן פונדו ים המלח  |  13.12.2013


 
 
גראן פונדו ("המירוץ הגדול" באיטלקית) הוא חגיגת אופניים לכבישונים מכל הרמות, בנופי הפרא של המדבר. הארוע פתוח לכלל הרוכבים וכולל גם מקצה תחרותי. נרכב בכבישי ים-המלח ונסיים בהפנינג מושקע במתחם 'עין בוקק', כמיטב מסורת הגראן.

ההרשמה נסגרת בקרוב - הצטרפו עכשיו!
 
סובב יואב ה - 2  |  23.5.2013


 
 
מרוץ סובב יואב - מרוץ שטח בדרום השפלה של 5, 10 או 15 ק"מ, במסלול טבע יפה בין שדות רחבים וירוקים. חדש מהשנה ולבקשת הקהל - הוספנו גם מרוץ שליחים! בואו להעצים את החוויה הספורטיבית בהשתתפות צוותית של זוגות ל-10 ק"מ או שלשות ל-15 ק"מ.

בואו להירשם!
 
תיק אוכף  |  ROSWHEEL

 
תיק אוכף איכותי ויפה. גדול מספיק בשביל כל מה שאתם צריכים איתכם לדרך וקטן מספיק כדי להיות בלתי מורגש ברכיבה. עשוי מבד פוליאסטר עמיד למים. מתאים לכל סוגי המושבים. עם רוכסן אלגנטי, בטוח לשמירה על חפצים כגון טלפון, ארנק, מפתחות ועוד. התקנה פשוטה ללא כלים.

עכשיו בשופ זינוק
 
עז הרים  |  הדרכות אופניים


 
 
האם כבר השתתפת בקורס, סדנא או הדרכה פרטית ב"עז הרים הדרכות הרכיבה הטובות בארץ"?! - לא?? - אז הגיע הזמן...! "עז הרים"היא חברת הדרכות האופניים הוותיקה והגדולה בארץ. לצד חוגי הרכיבה שלנו (לילדים ולמבוגרים), אנו מעבירים גם סדנאות רכיבה חד-יומיות המתמקדות בנושאים ספציפיים, וכן מפיקים כמה מאירועי האופניים והספורט המובילים בארץ. 

מגוון סדנאות רכיבה כאן. בואו לבחור את שלכם
 
אולטרה סובב עמק ה - 5  |  24.10.2014


 

האולטרה המוביל בישראל הולך צעד קדימה ומציג השנה מרחק חדש. 
קבלו את המספר העגול החדש: 200 ק"מ!
עקב הביקושים, ההרשמה המוקדמת למקצים הארוכים כבר פתוחה. 


רצים רחוק? חושבים רחוק? מצטרפים עכשיו!
 
   
   
מפיק ארוע? מערכת זינוק יכולה לסייע בכל שלב או שרות נלווה. הצטרף לרשימת לקוחותינו המרוצים. 

להתראות באירועים הקרובים  |   
znook.co.il