8 בינואר 2014
 
ספורטאים יקרים,
ארועי החורף בעיצומם ועונת המרתונים בפתח.
אנו מזנקים לתוך 2014 עם שלל אירועים, תמונות וכתבות תוכן. בואו קחו איתכם משהו מהמגוון שלנו!
 
מרתון בארי ה - 7  |  14-15.2.2014


 
 
מרתון בארי  פותח את שעריו. מרוץ האופניים הדרומי בנופים היפים בארץ. המרתון מתבצע על הקפת סינגל בארי המפורסם ומוצע ב 3 אורכים שונים. האירוע כולל גם רכיבה עממית שמתאימה לכולם. בואו לשלב חוויה, טבע וספורט עם כל המשפחה בדרום הפורח.

ההרשמה פתוחה
 
סובב יואב ה - 2 |  23.5.2014


 
 
מרוץ סובב יואב - מרוץ שטח בדרום השפלה של 5, 10 או 15 ק"מ, במסלול טבע יפה בין שדות רחבים וירוקים. חדש מהשנה ולבקשת הקהל - הוספנו גם מרוץ שליחים! בואו להעצים את החוויה הספורטיבית בהשתתפות צוותית של זוגות ל-10 ק"מ או שלשות ל-15 ק"מ.

ההרשמה המוקדמת פתוחה!
 
GPS לאופניים  |  NAVAD


 
 
NAVAD GPS בגירסת TRAIL הוא השותף המושלם שלך לרכיבות שטח, אימונים, טיולים ועוד. מצוייד במסך מגע מדור 3 המתוכנן לצפייה נוחה גם בשמש ישירה, ה NAVAD ארוז במארז קשיח, קומפקטי על הכידון, עמיד במים ובעל משך חיי סוללה ארוך במיוחד. 

עכשיו בשופ זינוק
 
אפיק ישראל ה - 2  |  18-20.9.2014


 
 
טור אופני הרים הרב יומי אפיק ישראל לזכר גיורא צחור (Epic Israel) חוזר ובגדול. הארוע המוקפד מזמין את משתתפיו לחוויית חיים בלתי נשכחת. הטור מיועד לאוהבי המרחקים וגומעי המיילים, ששעות על האוכף ואתגרי רכיבה ממושכים מרחיבים את ליבם. האפיק הוא תחרות בה לזמן לא תמיד יש משמעות, להשתתף ולסיים הוא האתגר!

ההרשמה תפתח בקרוב
 
תיק אוכף  |  ROSWHEEL

 
תיק אוכף איכותי ויפה. גדול מספיק בשביל כל מה שאתם צריכים איתכם לדרך וקטן מספיק כדי להיות בלתי מורגש ברכיבה. עשוי מבד פוליאסטר עמיד למים. מתאים לכל סוגי המושבים. עם רוכסן אלגנטי, בטוח לשמירה על חפצים כגון טלפון, ארנק, מפתחות ועוד. התקנה פשוטה ללא כלים.

עכשיו בשופ זינוק
 
סופשבוע באורחן צאלים  |  24-25.1.2014


 
 
בשישי אחה"צ נתפנק בחמאם ונערוך קבלת שבת. נאכל ארוחת ערב עם חברי הקיבוץ ונישן בחדרים מחוממים. למחרת בבוקר נשלים קלוריות בארוחת בוקר ונצא למסלול חדש מפארק אשכול לקבוץ רעים וחזרה בסינגלים זורמים ולא טכניים בדרך נוף שמורת הבשור ופארק אשכול.

לפרטים והרשמה התגלגלו לפה
 
אולטרה סובב עמק ה - 5  |  24.10.2014


 

האולטרה המוביל בישראל הולך צעד קדימה ומציג השנה מרחק חדש. 
קבלו את המספר העגול החדש: 200 ק"מ!
עקב הביקושים, ההרשמה המוקדמת למקצים הארוכים כבר פתוחה. 


רצים רחוק? חושבים רחוק? מצטרפים עכשיו!
 
תמונות ממרתון ווינר טבריה  |  10.1.2014


 
 
מרתון ווינר טבריה מצטרף למרתונים המובילים בעולם באימוץ חגיגת התמונות של רנר סקנר. המערכת, בחסות סאקוני, מזהה את הרצים לפי מספר החזה והבר-קוד המופיע עליו, ומעלה את תמונותיהם ישירות לאלבום אישי בפייסבוק.

קיראו עוד

הירשמו כאן מראש
 
   
מפיק ארוע? מפיץ מוצר? מערכת זינוק יכולה ורוצה לסייע. הצטרף לרשימת לקוחותינו המרוצים!

להתראות באירועים הקרובים  |   
znook.co.il