מגוון אירועי ספורט, זנקו אל שלכם - בריצה או ברכיבה!

example
Challenge 24

23/03/2017

הצ'אלנג' הוא קונספט חדש של מרוץ שליחים אתגרי שבו במשך 24 שעות מתחרים הצוותים לא רק אחד נגד השני אלא בעיקר נגד השעון, במטרה לצבור מקסימום הקפות. בין ההקפות שוהים במתחם מפנק עם אוהלים, בריכת שחיה מחוממת, מוזיקה, פוייקה ועוד.

 
example
מרוץ חופים סולגאר נתניה ה - 4

12/05/2017

זוהי השנה הרביעית ברציפות בה יתקיים המרוץ היחיד בארץ הנערך לאורך חופיה המרהיבים של נתניה. שיתוף הפעולה בין עיריית נתניה לחברת תוספי הבריאות “סולגאר” מביא חווית ריצה ייחודית ושונה.

 
example
סובב אופיר ה - 8  

12/05/2017

ארוע אופניים לזכרו של אופיר רמות ז"ל. אירוע חווייתי, דינמי, אתגרי ומרגש לכל המשפחה ולקבוצות רכיבה, עם שלושה מקצי רכיבה ברמות שונות: אתגרי, עממי וקצר.

 
example
מרוץ חיפה אולטרה טרייל 2017  

07/09/2017

מסלול משולב ודינאמי העובר בתוך סמטאות ורחובות העיר, יערות, מסלולי שטח, ואדיות, ים ונקודות תצפית. אל המרוץ יוזנקו קבוצות של שלשות רביעיות ושישיות במקצים שונים. תחילתו וסיומו של המסלול בקמפוס הנמל בעיר התחתית של חיפה, המסלול הינו מעגלי וכולל  12תחנות החלפה/רענון לאורך הדרך.

 
example
אפיק ישראל 2017

ההרשמה בקרוב

טור אופני הרים מקצועי, מהנה ומאתגר, שפונה לאוכלוסיית הרוכבים שנהנית מעמידה באתגרים מיוחדים.

 
example
Gate Control

חדש מזינוק:
מחלקים חולצה? נותנים ערכת משתתף? מאפשרים מעבר למתחם? עם מודול בקרת השערים החדש של זינוק - סריקת ברקוד פשוטה ואתה בשליטה!

 
example
מדידת זמנים - ezTime

מערכת מדידת זמנים חדשה מבית זינוק. המערכת מופעלת ידנית בתחנות מדידה לאורך המסלול. אין צורך בלוגיסטיקה מורכבת, צ'יפים או אלקטרוניקה יקרה. למדוד זמנים? זה איזי!

 
example
תמונות מרתון טבריה 2017

יום שמש חורפי ליווה את מרתון טבריה. מערכת רנר סקנר מביאה לכם את תמונותיכם עם איתור לפי מספר.
אתרו כעת את תמונותיכם ממרתון טבריה 2017
בואו להזכר גם בשנים קודמות:
2014   2015   2016