Carmel Challenge P/B KTM

14/04/2018

אנא היכנסו ל"האיזור האישי שלי" בזינוק והעלו המסמכים הדרושים:


כולם וויתור ושחרור מאחריות


תחרותי זוגות (ספורטיבי)  - וויתור ושחרור מאחריות + הצהרת בריאות


מקצועי לקהל הרחב - וויתור ושחרור מאחריות + ארגומטריה + ביטוח לפי חוק הספורט 


במידה ולא העליתם המסמכים לפני שעת נעילת המערכת (שישי ב-16:00) ולא קיבלתם אישורי מערכת עליהם - יהיה עליכם להציגם בעמדות הרישום ולהמתין בסבלנות לבדיקתם, מה שעשוי לגרום לעיכוב - אנא היערכו בהתאם.


אנו מזכירים לכל הרוכבים התחרותיים שאינם רוכבי איגוד האופניים, להביא לעמדת הרישום 200 שקלים במזומן, פקדון עבור שבב מדידת הזמנים הרב-פעמי ומספר הגב. בסיום האירוע החזירו את השבב ואת מספר הגב והפקדון יוחזר אליכם.
Carmel Challenge 2018
 

שבת, 14 באפריל 2018

פסטיבל אופני הרים ביער עופר, מרכז מיר"ב - המקום בו הכל החל


כך זה נראה בשנה שעברה... קליפ כרמל צ׳אלנג׳ 2017פסטיבל הכרמל צ׳אלנג׳ חוזר עם מגוון אפשרויות השתתפות לכל רוכבת ורוכב שטח בארץ.

בואו להשתתף באירוע כולו חגיגת אופניים, בשיא האביב, כשהכרמל היפהפה מלבלב ופורח והשבילים עדיין מהודקים מהגשמים האחרונים. מסלולי התחרות השונים בנויים כהקפה חווייתית, ותוכננו על ידי המאסטרו המקומי Warren Pryer. הארוכים שבהם יקחו אותכם לפינות פחות מוכרות של הכרמל ולנקודות תצפית מהממות, וכוללים סינגלים מיתולוגיים רבים.


מה באירוע?


רכיבה חווייתית לא-תחרותית, על הקפת האירוע. מיועדת לרוכבי שטח מיומנים (33 ק״מ) מגיל 15 - דרישת הסף להשתתפות היא חתימה על טופס הצהרת בריאות ושחרור מאחריות, זה הכל. תקבלו את כל חבילת המשתתף (כולל חולצת האירוע) והשירות של משתתפי התחרות, למעט מדידת הזמנים.


תחרות מרתון אופני הרים חובבנית בזוגות למרחקים של 33 או 55 ק״מ - דרישות הסף להשתתפות הן רכיבה בצוות (בזוג) וחתימה על טופס שחרור מאחריות והצהרת בריאות מפורטת (אם את/ה משיב בחיוב על מחלה או סימפטום, תידרש/י להביא אישור רופא על הסעיף שסימנת על מנת להשתתף), זה הכל.


תחרות מרתון אופני הרים מקצועית לבודדים למרחקים של 33, 55 או 78 ק״מ - דרישות הסף להשתתפות הן חברות תחרותית באיגוד האופניים בישראל (ויש לחברי איגוד  גם הנחה!) או לחילופין שליחת בדיקה ארגומטרית תקינה ותקפה ליום האירוע, ביטוח תאונות אישיות על פי חוק הספורט ושחרור מאחריות.


תחרות מלכת ומלך ההר OAKLEY K.O.M ו-OAKLEY Q.O.M.


תחרות סולטני הסינגלטרק BikeDeal SULTANS OF SINGLETRACK.


מקצי ״רכבת ניצחת״ תחרותיים לנשים 33 ק״מ - לחברות איגוד האופניים בלבד.חולצת אירוע מנדפת לכל הנרשמים עד לתאריך 4.4.18

הרשמה מוזלת עד לתאריך 4.4.18


ההרשמה למקצים התחרותיים מסתיימת ב-10.4.18 בשעה 12:00 בצהריים. אחריה ניתן יהיה להירשם למקצה הלא-תחרותי בלבד.


כל מסלולי הרכיבה היפהפיים מתחילים ומסתיימים בהפנינג אביבי מקסים במתחם האירוע במרכז מיר״ב, עם מתחם EXPO ובו דוכני אופניים, אופטיקה ואאוטדור לייפסטייל, בית קפה ומזנון, עמדת טעימות ומזיגה של בירה ברזל, כרוז מקצועי, הגרלות פרסים ועוד.


פסטיבל ה-Carmel Challenge מתקיים בארגון וניהול מקצועי של עז הרים הדרכות והפקות, שמביאים לכם גם את הסמרתון והדזרט צ׳אלנג׳, איגוד האופניים בישראל, המועצה האזורית חוף הכרמל, מחלקת הספורט ומרכז קהילתי מיר"ב.

לוח הזמנים:

6:30 פתיחת עמדות הרישום וחלוקת הערכות

7:30 זינוק 78 ק״מ תחרותי-מקצועי (7:20 תדרוך על קו הזינוק)

7:35 זינוקי 55 ק״מ מקצועי וחובבני (7:30 תדרוך על קו הזינוק)

7:40 זינוקי 33 ק״מ מקצועי, חובבני, רכבת ניצחת, מקצה לא-תחרותי (7:35 תדרוך על קו הזינוק)

11:30 תחילת טקסי סיום ופודיומים, ממרחקים קצרים לארוכים

12:30 הופעה חיה על המדשאה המרכזית של מרכז מיר״ב!


יער עופר (מרכז מיר"ב) במועצה האזורית חוף הכרמל הוא ערש תרבות אופני ההרים הישראלית. פה נבנו הסינגלים הראשונים בארץ בתחילת שנות ה-90, פה נערכו אליפויות ישראל באופני הרים בשנים 2002-2004 ופה נערך מרתון הזוגות באופני הרים הראשון בארץ, ה-Carmel Challenge המיתולוגי בחסות VOLVO (וולבו צ'אלנג' כרמל) החל משנת 2004.

אהאלו היו הימים… נכוןאז זהושהכל טוב יותר היוםאיכות השבילים והסינגליםרמת הרכיבהכמות הרוכביםהתיעוד בסטילס ובוידאו וברחפניםהשיפוט עם הצ׳יפים האלקטרונייםחולצת האירוע המנדפת ועודרק לוח הציור של אמא טבע הכרמל בשיא תפארתו האביבית והפורחת נשאר כשהיה לפני 16 שנים וטוב שכך.


קחו הצצה לענף המרתונים הישראלי, כפי שהיה ב-2006 - לא צחוק...