סובב אופיר ה - 10

17/05/2019


500 וואט עמקים- מי אנחנו?

מועדון ספורט ורכיבת אופניים וותיק ומוכר בצפון הארץ, הפועל משנת 2008.

אנו דוגלים במימוש עצמי, פריצת גבולות, מצוינות, מקצועיות באופן כיפי, בטוח וספורטיבי. השאיפה שלנו היא לפתח את הספורטיביות וענף רכיבת האופניים בישראל מצעיר עד מאה כ 20.

חוגי רכיבת אופניים, שטח וכביש לקבוצות רכיבה מותאמות רמה וגיל:

פעילויות המועדון כולן מבוססות העצמה אישית וקבוצתית, אנו מאמינים כי גוף בריא וחזק יסודו בנפש בריאה וחזקה. שמים דגש על ערכים חשובים שאנו מאמינים בהם.

מועדון 500 וואט עמקים מקיים חוגי רכיבה לילדים, נוער ומבוגרים. אנו מאמנים קבוצות לרכיבת אופני שטח וכביש בחלוקה לגילאים ורמות רכיבה.

במסגרת הפעילות אנו מקיימים טיולים, מסעות, ימי גיבוש ומחנות אימונים. כל הפעילויות מבוססות על ערכים חשובים של חיזוק הביטחון העצמי של הפרט בקבוצה, רעות, מצוינות, עבודת צוות, ספורטיביות, הכרה ואהבה הארץ.

http://500watthamakim.co.il/courses

נבחרת תחרותית והישגית:

לאורך השנים קצרו רוכבי המועדון התחרותיים הישגים בארץ ובחו"ל כולל תארי אלוף /אלופת הארץ בתחומים השונים: אופני כביש, נג"ש, שטחXC  ומרתון.

תכנית האימונים האישית והקבוצתית כולל מאמן צמוד, ליווי תזונאי, ליווי וחניכה בתחרויות ומחנות אימונים בארץ ובעולם.

מעורבות ותרומה לקהילה:

ערך נוסף עליו מושתת פעילות המועדון הוא תרומה ומעורבות בקהילה. המועדון פעיל בפרויקטים חינוכיים על טהרת הספורט ורכיבת האופניים. במסגרת פעילות זו המועדון אימץ את הבית הספר "יובלים" לבעלי צרכים מיוחדים ואף הורמה קבוצת רכיבת אופניים ייעודית לתלמידי בית הספר בעפולה.  http://500watthamakim.co.il/page-3

תיירות אופניים ישראלית:

טיולי אופניים משולבים אטרקציות לקבוצות, משפחות ויחידים בגלבוע ובעמקים. צוות המועדון יעניק לכם חוויה ייחודית לצד נופים קסומים וחבויים שיעצמו את ההתרגשות. הטיולים מלווים בהדרכה ובשילוב תכנים נוספים. http://bit.ly/2F7KZWM

לפרטים נוספים על הפעילויות והאירועים השונים ניתן להכיר באתר של המועדון:

http://500watthamakim.co.il/