סובב אופיר ה - 8

12/05/2017

מדיניות ביטולים: ניתן להודיע על ביטול השתתפות ולקבל זיכוי על התשלום בניכוי דמי ביטול של 19 ₪ עד ליום ג' 9/5/17 בשעה 12:00. הודעות על ביטול יועברו בטופס שבקישור זה


תקנון +דגשים והוראות בטיחות סובב אופיר 8 – בטיחות לפני הכל

*יש להגיע בשעת ההתכנסות המיועדת(כל מקצה לפי פירוט זמני ההזנקה שלו בפלייר האירוע-לפחות 30 דקות לפני ההזנקה) לטובת יציאה לרכיבה מודרכת ובמזג אוויר נח, מארגני האירוע לא ייקחו אחריות על רוכבים שלא יצאו למסלולים בצורה מאורגנת ולאחר תדרוך ובשעת הזינוק היעודה לכל מסלול.

*ההשתתפות לבעלי אופני הרים תקינות, אנא הצטיידו ב-2 פנימיות חלופיות, משאבת כיס, כפות חליצה(ערכת תיקון פנצ'ר).

*הרכיבה באחריות הרוכבים בלבד ולבעלי בריאות תקינה בלבד וכושר גופני ורמת טכניקת רכיבה בסיסיים במסלול העממי-משפחתי ובקצר וגבוהים במסלולים האתגרי והארוך.

*כל רוכב מחויב בחבישת קסדה לאורך כל זמן הרכיבה באירוע עפ"י חוק

*לא ניתן לרכוב את המסלולים עם גלגלי עזר, כיסאות תינוק, עגלות נגררות, אופני דחיפה וכד'.

*הרכיבה עם נעליים סגורות בלבד

*יש לרכוב במסלול מותאם רמת כושר גופני, רמת רכיבה באחריות כל משתתף/ת לעצמו/ה

*למארגנים שמורה הזכות לפנות/להעביר רוכב שאינו ברמת הרכיבה, הכושר בנדרש למסלול בו יצא למסלול קל יותר עד הפסקת הרכיבה בכלל לטובת עמידה בלוחות הזמנים של האירוע ושמירה על בריאות ובטיחות הרוכב.

במסלול ה- 50 ק"מ זמן (קצב רכיבה) מוגדר לכניסה לפיצול בין מסלול ה-35 ק"מ ול-50 ק"מ רוכב שמגיע לאחר הזמן יופנה למסלול ה-35 ק"מ ע"י צוות המדריכים

*יש לרכוב עם לפחות ליטר וחצי מים לכל רוכב-אנא הצטיידו בהתאם

*מומלץ לדאוג לתזונה נכונה במהלך הרכיבה לפי מפתח של כל 30 עד 40 דקות לכל היותר אכילת חטיף אנרגיה, פרי, סנדויץ' גם ממרח ממותק וכד'-אנא הצטיידו בהתאם-הפסקות התרעננות יבוצעו באופן יזום בנקודת התרעננות על כל מסלול.

*יש לרכוב בזהירות תוך בלימה הדרגתית ומווסתת במקטעי הירידות בכלל ובפרט באלו המסומנים  בחצים על רקע אדום.

*במסלולים העממי-משפחתי 15 ק"מ והאתגרי 35 ק"מ והארוך 50 ק"מ במידה ותתבצענה חציות כבישים-יש לחצות את הכביש בהובלת מדריך, מרשל, שוטר או מתנדב משמר אזרחי מצוותי האירוע בלבד ובצורה זהירה ובטוחה(לא לחצות כבישים לבד(.

*המסלולים בשלטי פוליגלים כחול, צהוב, ירוק אדום לפי המסלולים יש לרכוב לפי השלטים ולפי ההנחיות בתדריך ולפי הנחיות המדריכים במסלול

*יש להישמע להוראות הסדרנים, המרשלים ולהנחיות מארגני וצוותי האירוע 

* יש להישמע להוראות המדריכים ,נהגי הליווי וכל מי מצוות מארגני ומדריכי האירוע.

*בראש כל מסלול יוביל מדריך מטעם "מועדון 500 וואט עמקים" עם חולצת מדריך, אין לעבור את המדריך או לרכוב על המסלול לפניו, רוכב אשר יעקוף את המדריך יצא מתחום אחריות מארגני וצוות ההדרכה של האירוע.

*בכל מסלול ירכב מדריך מאסף-אחרון מטעם "מועדון 500 וואט עמקים" עם חולצת מדריך ובמקביל רכב ליווי לאורך המסלול.

* יש לרכב בדבוקה שבין המדריך המאסף למדריך המוביל בכל מסלול ,רוכב שיצא מהדבוקה או שלא ייכנס בזמן היעוד בין המאסף למוביל וימשיך לרכוב הינו באחריות עצמו בלבד ויצא מאחריות מדריכי ומאגני האירוע!

*רוכב אשר יתקשה פיזית, טכנית, בריאותית על המסלול יתבקש לעלות לנוח או להתפנות על רכב הליווי -לפי המקרה, רוכב שיסרב להנחיות המדריכים בעניין הזה יצא מתחום אחריות מארגני וצוות ההדרכה של האירוע.

*הוראות בטיחות ספציפיות לכל מסלול וכלליות נוספות יועברו בבוקר האירוע בתדריך שלפני זינוק לכל מסלול יש לפעול עפ"י ההנחיות ההלו והוראות הבטיחות

בברכת רכיבה בטוחה, חווייתית, כיפית ומהנה-צוות מועדון 500 וואט עמקים וסובב אופיר 8

עלון האירוע
תקנון השתתפות